Akıllı Masaj Kremi

20

Akıllı Krem 4 Adet Siparişiniz 70 TL Kargo ücretsiz


Akıllı masaj kremi vazelin bazlı ve çeşitli bitkisel yağlardan oluşan bir üründür. Dünyanın her yerinde doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Sağlığınız için tükettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal ya da sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Akıllı Krem vazelin ve bitkisel yağlardan üretilmiştir. Akıllı masaj kreminin içerisinde alkol, zararlı kimyasallar ve uyuşturucu özelliği olan maddeler bulunmaz. Akıllı kremin içerisinde bulunan doğal maddeler sayesinde kireçlenme, gerilim, darbe, üşütme, tutulma ve benzeri sebeplerle oluşan sorunlardan rahatlamanıza yardımcı olur.

Akıllı krem tedaviyi destekleyici yardımcı bir üründür. İlaç değildir. Bitkisel olarak geliştirilen akıllı krem, boyun bölgesinde, ayak bölgesinde, bel bölgesinde, omuz bölgesinde oluşan sorunları ve rahatsızları gidermede Çok etkili bir üründür masaj yapılarak uygulandığı zaman rahatlamanıza yardımcı olur. 

Akıllı Krem İçindekiler:

* Vazelin

* Alabalık Yağı

* Çörekotu Yağı

*Mentol

*Acı Biber Yağı

* Kafurun Yağı

* Pelesenk Yağı

Kullanımı:

Sorunlu bölgeye sıcak su ve sabunla temizleyiniz. Daha sonra AKILLI MASAJ KREMİ ile 15 dakika ovalayarak sürünüz. Devamında sıcak tutması için havlu gibi bir şeyle sarınız.